اعلام حریق

وقوع آتش سوزی در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی و یکی از اتفاقات غیر مترقبه ای است که ممکن است به دلایل مختلفی مانند خطاهای انسانی و یا عوامل دیگر اتفاق بیفتد و سبب بروز خسارات جانی و مالی زیادی گشته و هزینه های بالایی را به بار آورد. پیشگیری از وقوع آتش سوزی در وهله اول اهمیت بسیاری داشته و نیاز است تا از ابزارها و تجهیزات گوناگونی که برای این منظور طراحی شده اند در ساختمان ها استفاده کرد. پس از آن نیاز است تا در صورت وقوع آتش سوزی اقدامات مناسب را برای کاهش هرچه بیشتر خسارات انجام داد. سیستم اعلام حریق یکی از سیستم های هشدار دهنده می باشد که وقوع آتش سوزی یا مواردی مانند تجمع دود و مونوکسید کربن را به ساکنین ساختمان هشدار داده و موجب می شود تا افراد قادر به انجام اقدامات سریع برای پیشگیری از خسارت باشند. با توجه به اهمیتی که شناسایی حریق در دقایق اولیه وقوع آتشسوزی دارد سیستم های اعلام حریق می توانند کمک شایانی به این موضوع نمایند. وجود سیستم اعلام حریق برای تشخیص و شناسایی آتش سوزی در یک ساختمان می باشد که به ساکنان ساختمان از طریق ایجاد آژیرهای خطر، در مورد آتش سوزی هشدار می دهد و علاوه بر آن می تواند با سازمان های مسوول نظیر آتش نشانی تماس گرفته و گزارش آتش سوزی را با استفاده از پیام خودکار اعلام نماید.

شرکت شریف الکترونیک با تکیه بر دانش فنی همکاران و با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه طراحی، نصب و اجرای انواع سیستمهای اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر توانسته است سهم بسزایی در اعتلای این صنعت در منطقه مازندران و حتی در سالهای اخیر در سرتاسر کشور عزیزمان ایران داشته باشد.

همکاری و هماهنگی با سازمانهای آتش نشانی شهرهای مختلف، ادارات دولتی، ارگان های نظامی، کارخانجات صنعتی، ساختمان های مسکونی، برجهای بلند مرتبه، دفاتر نظام مهندسی و انجمن های انبوه سازان شهرهای مختلف استان موجب ایجاد حس اعتماد متقابل بین این عزیزان و مجموعه شریف الکترونیک گردیده است.

این شرکت در جهت نیاز بازار منطقه و کشور عزیزمان توانسته است نمایندگی چندین برند مطرح داخلی و خارجی را در زمینه سیستمهای اعلام حریق کسب نموده و تبدیل به یک تامین کننده تجهیزات با کیفیت جهت دسترسی آسان همکاران و پروژه ها در منطقه گردد.

به جرات می توان گفت شرکت شریف الکترونیک در زمینه آموزش سیستمهای اعلام حریق با تکیه بر فناوری های نوین ارتباطی و بسترهای جدید آموزشی توانسته است نقشی پررنگ را در زمینه آموزش و انتقال دانش سیستمهای اعلام حریق در سرتاسر ایران ایفا کند. همچنین در جهت دسترسی آسان تر مهندسان، تکنسین ها و علاقه مندان به دانش به روز سیستمهای اعلام حریق شرکت شریف الکترونیک اقدام به تاسیس و راه اندازی بزرگترین پیج اینستاگرامی آموزش اعلام حریق در ایران نموده و پیچیده ترین مطالب فنی را در قالب آموزشهای ساده و روان و کاربردی در این پیج به رایگان برای علاقه مندان ارایه می نماید.

Electrical and telephone wiring and antennas for residential and commercial buildings
Fix power, phone and iPhone breakdowns at your location
Carrying out construction electrical projects
Building and villa electrical services
Building electrical wiring
Building wiring failure