خانه هوشمند

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که وقتی از خانه بیرون می‌آیید یا برای مدتی به سفر می‌روید، از اتفاقاتی که ممکن است در خانه بیفتد و شما از آن‌ها بی‌خبرید،‌ دچار نگرانی شوید. تردیدهایی چون زیر گاز را خاموش کردم؟ دزدگیر را فعال کردم؟ بچهها در خانه مشغول انجام تکالیف هستند یا دارند تلویزیون تماشا می‌کنند؟ ممکن است آرامشی را که قصد داشتید در سفر به دست آورید، از شما بگیرند. خانه هوشمند به تمام این نگرانی‌ها با یک نگاه سریع به گوشی هوشمند یا تبلت پایان می‌دهد. می‌توان دستگاه‌ها و لوازم خانگی را طوری به هم متصل کرد تا بتوانند با یکدیگر و با شما در ارتباط باشند، حتی اگر صدها کیلومتر با خانه فاصله داشته باشید. هر دستگاهی که از برق استفاده می‌کند، می‌تواند به شبکه‌ی خانگی وصل شده و تحت فرمان شما باشد. این فرمان چه صوتی باشد، چه کنترل از راه دور یا فشار دادن دکمهای در اپلیکیشن گوشی یا تبلت،‌ خانه به آن واکنش نشان می‌دهد. اکثر وسایلی هم که به شبکه‌ی هوشمند خانگی متصل می‌شوند، به روشنایی، امنیت، سرگرمی و تنظیم دمای اتاق مربوط می‌شوند.

شرکت شریف الکترونیک توانسته با اجرای پروژه‌های متعدد خانه هوشمند، خدمات گسترده‌ای به مشتریان خود ارائه کند. علاوه بر این شریف الکترونیک دفتر توزیع انحصاری محصولات "هانتا" در منطقه مازندران است. تمامی پروژه‌های این شرکت با بهره‌مندی از متخصصین و مهندسین آموزش دیده اجرا می‌شود.

برای داشتن خانه هوشمند باکیفیت، باید تمامی تجهیزات به‌روز و مطابق با دانش روز طراحی و استفاده شوند. اگر همیشه هنگام خروج از خانه نگران کنترل لوازم آن هستید، تیم ما به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که در هرکجا، تنها با گوشی و یا تبلت خود می‌توانید لوازم خانه‌تان را تحت کنترل داشته باشد.