دزدگیر هوشمند اماکن

قطعاً همه ما علاقه مندیم چه در زمان حضور در ساختمان و چه به هنگام ترک آن، نسبت به امنیت آن آسوده خاطر باشیم و هیچ نوع دغدغه و نگرانی بابت آسیب‌های احتمالی بیرونی مارا ناراحت نکند.
شیوه های مختلفی برای ارتقاء امنیت ساختمان‌ها وجود دارد. یکی از بهترین و پرکاربردترین راه ها، استفاده از تجهیزات و سیستم‌های حفاظتی هوشمند در ساختمان‌ها می‌باشد. طی سال‌های اخیر استفاده از سیستم‌های اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن در بین اغلب صاحبین ساختمان ها به امری معمول تبدیل شده است. با توجه به آمار بالای سرقت از منازل و واحدهای تجاری احتیاج به نصب سامانه اعلام سرقت یا دزدگیر اماکن بیش از پیش احساس می‌شود. دزدگیر یا سیستم اعلام سرقت وسیله‌ای است که به هنگام گذر از یک حریم خصوصی با اعلام صدا، این عمل غیرقانونی را اعلان می‌کند. یک سیستم دزدگیر شامل چشمی، باتری قابل شارژ (جهت استفاده هنگام قطع شدن برق دستگاه) ، آژیر و ریموت کنترل است که در مواقع فعال بودن دستگاه با عبور از جلوی چشمی و تحریک شدن آن، آژیر دستگاه به صدا در می آید. همچنین دستگاه دزدگیر می تواند مجهز به تلفن کننده خودکار در هنگام تحریک چشمی ها نیز باشد که در این صورت تلفن کننده می تواند با تلفن ثابت یا تلفن همراه ثبت شده در دستگاه تماس بگیرد و فرد مورد نظر را از خطر با خبر کند.

شرکت شریف الکترونیک با تکیه بر توان متخصصین و نیروهای فنی خود با بیش از 10 سال سابقه در زمینه اجرای سیستم های امنیتی و حفاظتی سهم به سزایی در زمینه حفاظت از ساختمان ها و اماکن اداری و مسکونی منطقه داشته است.

تیم شریف الکترونیک فعالیت خود را در زمینه سیستم‌های حفاظتی ، امنیتی و نظارتی ساختمان با حذف واسطه میان مشتری و تولیدکننده با بهترین قیمت‌ها به مصرف‌کنندگان عزیز ارائه می‌دهد. این شرکت با بهره‌گیری از دانش مجموعه فروش و پشتیانی خود توانسته با بهترین برندهای ایرانی و خارجی در زمینه‌های مختلف همکاری داشته باشد و با نمایندگی انحصاری برندهای برتر از جمله برند معتبر "فایروال" فروش بدون واسطه‌ای را برای مشتریان گرامی ایجاد نماید. همچنین علاوه بر فروش تجهیزات، این شرکت دارای نیروهای فنی توانمند در زمینه نصب تجهیزات امنیتی و حفاظتی است.