دستگیره دیجیتال

دستگیره دیجیتال یک وسیله بسیار مناسب برای تامین امنیت و نیز راحتی رفت و آمد کاربران می‌باشد. این نوع قفل‌ها با ارائه متدهای دسترسی امن و بدون کلید، دردسرهای استفاده از دسته کلیدها را از بین می‌برد. قفل درب دیجیتالی این امکان را برای کاربران فراهم می‌آورد که با روش‌های کاملا جدید و پیشرفته امنیتی مانند: رمز، کارت RFID ، اثر انگشت و حتی گوشی هوشمند، ورود و خروج درب ورودی ساختمان را کنترل نمایند. در بسیاری از مدل‌های قفل درب دیجیتالی می‌توان از هر جای ممکن مانند محل کار و یا حتی کشورهای دیگر درب ورودی را توسط گوشی‌های هوشمند کنترل و مدیریت نمود. به این ترتیب با اطلاع کامل از وضعیت درب ورودی و مدیریت آن از راه دور، از امنیت کامل خانه خود احساس آرامش می‌کنید. در این نوع قفل‌ها هرگز مجبور به استفاده از کلیدها نمی‌باشید. به این ترتیب خطر از دست رفتن کلیدها از بین خواهد رفت.

مجموعه شریف الکترونیک از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه فروش سیستم‌های امنیتی و قفل‌های دیجیتال آغاز نمود و تا به امروز همکاری مستمر و مؤثری با سازمان‌های دولتی و خصوصی بزرگ داشته است.

گرچه در نتیجه تحریم‌های سیاسی و اقتصادی، بازار قفل و دستگیره هوشمند نیز دچار چالش هایی شده است، اما در همین شرایط نامناسب نیز تلاش کرده ایم تا محصولات مرغوب و ارزشمند را با مناسبترین قیمت به دست هم‌وطنان عزیز برسانیم.

این شرکت از جمله مجموعه‌هایی است که توانسته با ارایه محصولات بسیار با کیفیت مورد تایید و تحسین بخش بزرگی از فروشندگان و خریداران قرار بگیرد و در زمینه فروش انواع قفل دیجیتالی، تجهیزات هتلی و... فعالیت می نماید.

 

شریف الکترونیک با بکارگیری برترین تجهیزات هوشمند سازی توسط متخصصین مجرب و متعهد خود توانسته بهترین محصولات را بکار گیرد تا هدف آسایش و راحتی شما را توسط تکنولوژی های جدید مهیا کند.

 

digital lock