دوربین مداربسته

در حال حاضر بسیاری از کشورها از نظارت تصویری عمومی با دوربین مداربسته مناسب بعنوان ابزاری برای رصد رفتار های اجتماعی و جلوگیری از جرم چه در سطح عمومی و چه دربخش خصوصی استفاده می کنند. قطعا وجود دوربین های مداربسته اماکن عمومی موجب دلسردی و کاهش وقوع جرم می گردد. این دوربین ها نقش مهمی در هدایت شهرها بسمت هوشمند شدن دارند. ارزش بالقوه فن آوری نظارت عمومی زمانی معلوم میشود که با غربالگری تصاویر بتوان مجرمان را شناسایی و دستگیر کرد. دوربین مداربسته به کلیه دوربین هایی اطلاق می گردد که در محل خود ثابت بوده و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می کنند. یک سیستم دوربین مدار بسته دارای چهار عنصر اصلی دوربین، لنز، مانیتور و دستگاه ضبط دوربین مداربسته است. در میان این قطعات، دوربین مهمترین بخش آن است که تصاویر را تصویربرداری می کند. دوربین مداربسته به همان شیوه عمل می کند که دوربین‌های عادی می توانند تصاویر مختلف را فیلمبرداری کنند. دوربین مداربسته می تواند همراه با یک موتور باشد که به آن کمک می‌کند تا برای زوم کردن روی بخش‌هایی حرکت کند. هنگامی که تصویر توسط دوربین گرفته می شود، آن را به مانیتور تعبیه شده می فرستند و سپس در نوار فیلم یا DVR ضبط می‌کند. توانایی دوربین برای بزرگنمایی و بیرون زدن، بر اساس نوع لنز آن متغیر است.

هدف اصلی تاسیس شرکت شریف الکترونیک کمک به پیشرفت صنعت سیستم های حفاظتی و امنیتی کشور عزیزمان ایران بوده تا بتوانیم با تلاش شبانه روزی خود و با همکاری شایسته متخصصین عرصه الکترونیک، این صنعت را ارتقا دهیم.

تیم ما تمام تلاش خود را میکند تا مشتریان گرامی از لحاظ خدمات پس از فروش و مباحث گارانتی دغدغه ذهنی در این زمینه نداشته باشند و  با ارائه دوربین های مداربسته با برندهای معتبر و ارائه لیست قیمت محصولات، به تمامی مشتریان کمک می کند تا به راحتی و با اطمینان این شرکت را به عنوان مجری سیستم های خود انتخاب کنند.

شرکت شریف الکترونیک سعی دارد به لطف خداوند منان در سالهای آینده کمک چشمگیری به صنعت سیستم های حفاظتی و امنیتی نماید و یک گوشه بسیار کوچکی از امنیت هموطنان عزیزمان را به عهده بگیرد تا هموطنان گرامی در مباحث امنیتی و حفاظتی از اماکن خود دغدغه ی فکری نداشته باشند .